"Що? Де? Коли?" | Transit

«Що? Де? Коли?»

12 травня у міському парку «Дубовий Гай» пройшла масштабна гра з «Що? Де? Коли?». 113 команд у кількості 655 чоловік зібралися на галявині біля центральної сцени парку, щоб зійтися у битві розумів. Навіть дощ не зміг зупинити інтелектуалів, які, попри все, ховалися під парасольками та продовжували вперто відповідати на питання. Які, до речі, задавав ведучий телевізійної гри «Що? Де? Коли?» Олександр Андросов. Декілька годин учасники змагалися за перше місце та паралельно встановлювали рекорд України з найбільшої кількості команд, що одночасно грають у «Що? Де? Коли?». Рекорд, до речі, відбувся і був офіційно зареєстрований Книгою рекордів України.

За підсумками гри, 1 місце зайняла команда «Мавпочка змерзла», почесне 2 та 3 місце команди «SiCh» ті «Чарлі Чу-чу» відповідно. Нагороджували переможців заступник міського голови Запоріжжя Анатолій Пустоваров, молодіжний мер міста Запоріжя Сергій Ільченко та начальник управління по роботі з молоддю та сім’єю департаменту спорту сім’ї та молоді Запорізької міськради Олексій Савицький. Кожна команда отримала почесну грамоту, кубок та цінний подарунок у вигляді годинників.

Гра пройшла за підтримки Управління по роботі з молоддю та сім’єю Запорізької міської ради. З технічним та організаційним забезпеченням заходу допомагали працівники творчого об’єднання Transit label.